DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dj Yarali ...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dj Yarali ... Empty
MesajKonu: Dj Yarali ...   Dj Yarali ... Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:24 am

Dj Yarali ... 5293nd8

Sen yoksun diye susuyor bu şehir
Derdime derman olmuyor geceler
Bir şiir yazıyorum gözlerindeki ışığa
Bin şiir yakıyorum yokluğunun karanlığında...

Dj Yarali ... 5293nd8

dj γaяaLi

Dj Yarali ... Sigpic7845193im8vi0
karakan
Admin
Admin
karakan

Dj Yarali ... Empty
MesajKonu: Geri: Dj Yarali ...   Dj Yarali ... Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:36 am

hey gidinin koca yaralısı...bir ah edişiyle yüreğinden onlarca mısra dökülen büyük şair...şimdi küstün mü ki dünyaya küçücük bir dörtlük paylaşmışsın biz dostlarınla,yoksa okunmayacağını bildiğin için mi gerisini yazmak istemiyorsun,haklısın be şaire..fuzuli nin dediği gibi ne kapım açan olur bad-ı sabadan gayrı..
yani bu siteyede belki bad-ı saba girmese bile karakandan başkası girmiyor,senin o değerli şiirlerini karakandan başkası okumuyor ve yorumlamıyor.olsun be yaralı,sen dolmuşsun bir kere,taşmaya devam et,yık bendini gümbür gümbür,girmeyenler ezilsin bendinin coşkulu şiir taşlarında..
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Dj Yarali ... Empty
MesajKonu: Geri: Dj Yarali ...   Dj Yarali ... Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:38 am

Teşekkürler Hocam sağolun
karakan
Admin
Admin
karakan

Dj Yarali ... Empty
MesajKonu: Geri: Dj Yarali ...   Dj Yarali ... Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:58 am

sen de saol duygu..saol ki paylaşımlarını yapmaya ben de okumaya yorum yapmaya devam edebilelim.
http://dostkahvesi.yetkinforum.com

Dj Yarali ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaralı Gemi
» Dj Akman - Yarali Kalbim