DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dj Akman - Yarali Kalbim

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dj Akman - Yarali Kalbim Empty
MesajKonu: Dj Akman - Yarali Kalbim   Dj Akman - Yarali Kalbim Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 9:32 pm

Seni sevdim hayatim boyunca, sen benim yanimda olmadin bir saat bile olsa, buna mi semek diyosun hey yalan dünya, oysa seninle yasamak isterdim ömür boyunca, kalbim, kalbim yarali, sen sen batirdin benim sevdami, kisa döndürdün ilkbaharimi, sen sen batirdin benim hayatimi, birak birak sevgi laflarini, sevmek sevmek sana yakisirmi...

Uzun zaman oldu sensiz kaldim hasretinle, bir türlü alisamadim bende kapanmaz bir yara senin açtin, birakip uzaklara kaçtin, beni dünyada yalniz biraktin.cigeri bes para etmez birine sattin. söyle söyle degdi mi be,söyle bunca sevmelere, sevmistim seni ölesine, söyle degdimi terketmene.

uzak uzak dur sen benden, sana yakismayan sevgiden. ne ne istedin benden kurdugum bütün hayallerimden, sevemem seni bundan sonra ebediyyen dön, dön bir bak geçmisine, sana verdigim bunca senelere. yazik yazik oldu bütün emeklerime, deger degermi senin gibi kalpsize.

neden allahim neden hep ben bu hayati böyle severken aldatmak, aldanmak, hep beni buluyor, benim kaderim hep böyle geçiyor, biktim yalan askindan, biktim anlamsiz bos laflardan, biktim böyle dünyadan, biktim böyle sevdalardan.

Kalbim yarali, gönlüm yarali, en güzel yarinlarla, sen açtin arami. en güzel yarinlarla sen açtin arami.
karakan
Admin
Admin
karakan

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Yarali Kalbim   Dj Akman - Yarali Kalbim Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 9:44 pm

pardon duygu ablam,şimdi bu şarkı sözü mü,yani bir sanatçı bunu şarkı olarak söylüyor mu ..düz bir yazı masal gibi ya.hayret hangi çağa girmişiz de haberim yokmuş.
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Yarali Kalbim   Dj Akman - Yarali Kalbim Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 7:43 pm

Ben tsk edrm saolun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Yarali Kalbim   Dj Akman - Yarali Kalbim Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 4:26 pm

emğine sağlık canım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dj Akman - Yarali Kalbim   Dj Akman - Yarali Kalbim Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 1:17 pm

sağol bitanem mersi Sad

Dj Akman - Yarali Kalbim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Yarali ...
» Yaralı Gemi