DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

REKLAM HATALARI 3

YazarMesaj
karakan
Admin
Admin
karakan

REKLAM HATALARI 3 Empty
MesajKonu: REKLAM HATALARI 3   REKLAM HATALARI 3 Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:57 pm

E-KOLAY

Oto-Karşılaştırma'da Yeni Mercedes S Serisinin resmi görülürken filmdeki araba eski kasa S sınıfı.

Focus sitedeki resimde beyaz, filmde açık mavi.

Başka hiçbir sitede yok denilen Oto-Karşılaştırma diğer sitelerde de var.

"Onotorikler doğurur mu yumurtlar mı?" e-kolay arama'da bu soruya bir cevap yok. Ama reklamda var.

Kemal Sunal, e-kolay'la internete saniyede bağlanabiliyor. "Al bağlandım, al kapattım"

NTV-MSNBC

ixir'in kokoreççisi ile mısırcısı NTV-MSNBC'den bahsederken kamera değişimlerinde arkadan geçen insanlar kaybolup varoluyor.

UNIDERSITE

Yolda konuşan teyzenin arkasında iki kere aynı olay oluyor. 2 öğrenci, bir bayan ve bir şişman kadın aynı şekilde geçiyor.

WEBBEE

Webbee paketi olan çocuk arkadaşlarının yanına geliyor. Bilgisayarda bir saat var. Ve şunu söylüyor: "Vay, internet olayını halletmişsiniz?" Peki nereden anlıyor net'e bağlandıklarını? Ayrıca yine aynı şahıs: "Benim internetim sınırsız" diyince, diğerleri büyük bir şaşkınlıkla: "Hadi yaaa..." diyor. İyi de sınırsız internet imkansız bir şey mi? Bir de bu çocuk, ACE'ci Ayşe Teyze gibi internet paketini yanında taşıyor.

SUPERONLINE Oyun

Tek tuş Okay Bey de notebook'u ile internete cep telefonsuz bağlananlardan
http://dostkahvesi.yetkinforum.com

REKLAM HATALARI 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» REKLAM HATALARI 1
» REKLAM HATALARI 2
» REKLAM HATALARI 4
» REKLAM HATALARI 5
» REKLAM HATALARI 6