DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ

YazarMesaj
karakan
Admin
Admin
karakan

UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ Empty
MesajKonu: UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ   UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 5:38 pm

Hamit Abi ve arkadaşları bir cafe'ye gider ve otururlar. Diğer masada da bayanla oturan bir adam vardır. Bayanla birlikte oturan adam birden kalkar ve karşı masadaki adama "Alooo kardeşim, sen benim karıya mı baktın?" diye diklenir. Diğer adam "Yok hayır" falan der ama adam bunu dışarı çıkarır. Dışardan patırtı kütürtü sesleri gelir. Bayanla birlikte olan adam içeri girer ve "Bruce Lee Kençova taktiğini kullandım" der. Sonra birine daha çıkışır ve onu da "Tokio Okaşiva" taktiğini kullanarak dövdüğünü söyler. Sonra da bizim Hamit Abi'ye laf atar: "Benim karıya mı baktın sen?" Hamit Abi: "Evaat, nolmuş?" Adam: "Gelsene sen dışarı benle" Hamit Abi: "Tamam çıkalım" İkisi de dışarı çıkar ve yine patırtı kütürtü sesleri duyulur. Bu kez Hamit Abi içeri girer ve şunu söyler: "Mitsubishi Kriko"
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ Empty
MesajKonu: Geri: UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ   UZAKDOĞU DÖVÜŞ TEKNİKLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 1:42 pm

evaat:D

kriko süper yaa:D:D:D

1 sayfadaki 1 sayfası