DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

itaatkar er...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

itaatkar er... Empty
MesajKonu: itaatkar er...   itaatkar er... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 2:14 pm

Bir general, komşu ülkeden gelen konuk generale hem hava atmak, hem de erlerinin kendisine ve vatanına bağlılıklarını göstermek için, üç erini ve karılarını yanına çağırır. Erlere birer kurusıkı tabanca verir. Onları yan odaya alır ve karılarını öldürmelerini ister.
Konuk generale "şimdi bakınız erlerimiz nasıl itaatkar ve vatansever", der.
Erler teker teker içeri girerler. Birinci er karısından özür dileyip tüm şarjörü boşaltır. Tabii karısı ölmez, kurşunlar kurusıkıdır.
İkincide de aynı şey olur. Genaralin gözleri yaşarmıştır. En son giren erin ardından, iki general kurşun seslerini dinlerken, "dan dan dan dan dan dan... şangırrrr", diye bir ses duyarlar. İşini bitirip çıkan ere merakla sorarlar, "neydi o şangırrr sesi?" diye. Er yanıtlar: - "Komutanım bana kurusıkı kurşun vermişsiniz, karım ölmeyince bende tuttum camdan aşağı attım."
karakan
Admin
Admin
karakan

itaatkar er... Empty
MesajKonu: Geri: itaatkar er...   itaatkar er... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 2:38 pm

ehehe ne güzel bir taktik,siteye girmeyenlere de bi çare bulmalı,fatoş ile bir plan yapmalı başka çare yok
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

itaatkar er... Empty
MesajKonu: Geri: itaatkar er...   itaatkar er... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 2:39 pm

valla fıkralarla bernayı yakaladım anca:D
karakan
Admin
Admin
karakan

itaatkar er... Empty
MesajKonu: Geri: itaatkar er...   itaatkar er... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 2:51 pm

ne yani bernaya mı kıyacaksın,yazık kıs ona onu azad edelim, başkalarını atalım camdan aşağı..
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

itaatkar er... Empty
MesajKonu: Geri: itaatkar er...   itaatkar er... Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 5:59 pm

Kardeşime laf söletmem Very Happy

itaatkar er...
1 sayfadaki 1 sayfası