DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk sms'leri

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aşk sms'leri Empty
MesajKonu: Aşk sms'leri   Aşk sms'leri Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 12:06 am

Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.

Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çikmamak için?

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalismamak gerekir.

Bir deniz düsün "susuz", bir gece düsün "uykusuz", bir insan düsün "sevgisiz", bir bahar düsün "çiçeksiz", bir de beni düsün "sensiz"...

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bir an buruk bir aci saplanirsa yüregine, gözlerin zamansiz takilirsa, kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlemissindir beni

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondur.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat. Dünde, bugünde, yarinda... Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Benim için insanlar ikiye ayrilir sevdiklerim ve digerleri sevdigim insanlarda ikiye ayrilir çok sevdiklerim ve digerleri çok sevdigim insanlarda ikiye ayrilir SEN ve digerleri..

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler... Seni seviyorum!

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yil degil on yil degil bin yil mesut olurum.

Ben sevdanin sokaginda oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldi, ben seni bugün de sevmeyecegim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarin sevecegim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek!

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Sevgi tıpkı bir gül gibidir,rasgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar...

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60 saniye oldugu ögretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ögretilmedi. Yasamimizin her aninda birlikte olmamiz dilegiyle sevgilim...

Ask dudaklarda kahkaha degil, gözlerdeki yastir. Maksat sevgi ugrunda ölmek degil, ugrunda ölecek sevgili bulmaktir...
karakan
Admin
Admin
karakan

Aşk sms'leri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sms'leri   Aşk sms'leri Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:02 am

teşekkürler paylaşım için yaralı
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Aşk sms'leri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sms'leri   Aşk sms'leri Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 9:32 pm

Sağolun Teşekkürler
Misafir
Misafir

Aşk sms'leri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sms'leri   Aşk sms'leri Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 8:40 pm

Sevgi tıpkı bir gül gibidir,rasgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,ama tutmasını bilirsen o gül sana tapar...

çok güzeller canım...saol...
Misafir
Misafir

Aşk sms'leri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sms'leri   Aşk sms'leri Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 1:18 pm

güzel olucak tabi ben yazdım ondandır Very Happy:D

Aşk sms'leri
1 sayfadaki 1 sayfası