DOST KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOST KAHVESİ

Merhaba...sevgili dostlar buyrun birer kahve içelim ve kırk yıl hatırınızı sayalım

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kara gözlüm

YazarMesaj
karakan
Admin
Admin
karakan

kara gözlüm Empty
MesajKonu: kara gözlüm   kara gözlüm Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:39 pm

Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam. Her doğan günde daha çok umut ve sev dolu olan bir şir yazsam. Ve tüm bunlar gerçek olsa, ne dersin benimle olmaya...

Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var. Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim...

Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın..

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım

YİTİK SEVDALI BEN BİR YİTİK SEVDALYIM AŞKIN ESRARLI KOYUNDA BİLMEM AŞKI,BOĞULURUM DALSAM DALGALI SUYUNDA.

Ne seni unutturacak zaman geçecek, Nede geçen zaman seni unutmaya yetecek. Yanında değilim diye seni unuttum sanma, Ayrılık alışmayı öğretir, unutmayı ASLA..!

gözümden süzülen yaş denizi ıslatıyor.sevda kilim,hasret derdi dokuyor,çatlayası deli yürek sen diye atıyor.of kara gözlüm aşkın seni bekliyor.
http://dostkahvesi.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

kara gözlüm Empty
MesajKonu: Geri: kara gözlüm   kara gözlüm Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 8:48 pm

kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım

var mı böyle bi aşk hocam...
Misafir
Misafir

kara gözlüm Empty
MesajKonu: Geri: kara gözlüm   kara gözlüm Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 1:20 pm

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

Teşekkürler Hocam sağolun süperdi Sad

kara gözlüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kara gözlüm